SAKARYA PAMUKOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

5.Sınıflar İl Geneli İzleme Araştırma Sınavı (Tüm Okullar)

OKULLARLA İLGİLİ FORMLAR:

* EK-1 İÇİN TIKLAYINIZ.>>>


* EK-2 İÇİN TIKLAYINIZ.>>>


* TUTANAK İÇİN TIKLAYINIZ.>>>

 

NOT: Cevap kağıtlarında öğrencilerin TC Kimlik numaraları doldurulacağı için okul idarecilerimizin sınav öncesinde e-okuldan TC Kimlik numaralı öğrenci listelerini çıkartarak gözetmen öğretmenlere vermeleri gerekmektedir.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından il geneli resmi/özel okullarda eğitim gören 5.sınıf öğrencilerine yönelik 27-28 Aralık 2017 tarihlerinde TÜRKÇE-MATEMATİK-FEN BİLİMLERİ derslerinden izleme araştırma sınavı yapılacaktır.

*Öğrenciler, İzleme Araştırma Sınavlarına kendi okul ve sınıflarında gireceklerdir. Sınav tarihlerinde eğitim öğretime devam edilecek, ara verilmeyecektir.

*Okullarda sınavla ilgili iş ve işlemlerden (salonların hazırlanması,sınav evraklarının alımı,teslimi,formların hazırlanması) daha önce belirlenen okul ölçme değerlendirme komisyon üyeleri sorumlu olacaktır.

 

* SINAV UYGULAMA ESASLARI İÇİN TIKLAYINIZ.>>>

 

* TÜRKÇE DERSİ KAZANIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ.>>>

 

* MATEMATİK DERSİ KAZANIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ.>>>

 

* FEN BİLİMLERİ DERSİ KAZANIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ.>>>

 

NOT:Sınav ile ilgili ekler daha sonra yayımlanacaktır.Sınava ilişkin tüm duyuru ve dosya paylaşımları buradan yapılacaktır.

Bilgi İçin: Enis ABAYOĞLU

ANKARA CAD. KILIÇARSLAN SOKAK NO80 - (0264) 551 35 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.